61. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Kintornás (A kis kötéltáncos), 1994-1995
74

El Kazovszkij (1950-2008)

Kintornás (A kis kötéltáncos), 1994-1995

Olaj, vászon, 159,5x140 cm
Jelezve jobbra lent: El Kazovszkij Jelezve vakrámán: El Kazovszkij "Kintornás" 1994 ("A kis kötéltáncos")
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: EK 1769.

¦ In.: A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij-élet/mű. Szerk.: Rényi András, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015.

Kiállítva :

¦ Emlékmű című kiállítás. Várfok Galéria, Budapest, 2018. június 15. – július 28. katalógus nélkül

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Olaj/vászon. Műcsarnok, Budapest, 1997. 91. oldal

¦ A túlélő árnyéka. Az El Kazovszkij-élet/mű. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2015. november – 2016. február, katalógus: 3/18.

Reprodukálva :

¦ Európai kulturális füzetek 26. In: http://www.c3.hu/~eufuzetek/index.php?nagyra=galeria/8-piktura-61.php&galery=8-piktura-87.html