16. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Kisasszony macskával, 1926
175

Szabó Vladimir (1905-1991)

Kisasszony macskával, 1926

Olaj, vászon, 63,5x44 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 926
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft