Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Lossonczy Tamás (1904-2009) Kísértés, 1970
46

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kísértés, 1970

Olaj, vászon, 100x140 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1970; Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1970. IX.