10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Aczél Ilona (1929-2000) Kisfiú jelmezben, 1966
19

Aczél Ilona (1929-2000)

Kisfiú jelmezben, 1966

Olaj, vászon, textilapplikáció, farost, 56,5 x 57,5 cm
Jelezve balra lent: Aczél 966
Jelezve hátoldalon: Máriának sok szeretettel Aczél Ilona Bp, 966. márc 3.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft