57. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Kisfiú lovacskával, 1859
150

Barabás Miklós (1810-1898)

Kisfiú lovacskával, 1859

Olaj, vászon, 153x111 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 1859
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Gyerek Kor/Kép. Gyermek a magyar képzőművészetben, Budapesti Történeti Múzeum, Vármúzeum, 2016. október 12. – 2017. február 19. (katalógus: III. 16.)