24. aukció
Vaszary János rét tájkép életkép
71

Kislány színpompás réten, 1937 körül

Olaj, vászon, 83,5x101,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft

173

Mezei virágok, 1938 körül

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
176

Bolgár katonák, 1916

Kikiáltási ár: 750 000 Ft