5. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Kisleányka babával, 1844
80

Barabás Miklós (1810-1898)

Kisleányka babával, 1844

Olaj, vászon, 142x105 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 1844
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft