70. Őszi Aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Kisváros (Boberthal), 1912 körül
164

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Kisváros (Boberthal), 1912 körül

Olaj, vászon, 72 x 58,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

34

Csendélet

Kikiáltási ár: 380 000 Ft