2. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Kisvárosi utca
102

Orbán Dezső (1884-1987)

Kisvárosi utca

Olaj, vászon, 54x50 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

84

Orbán Dezső (1884-1987)

Dombos táj

Kikiáltási ár: 200 000 Ft