Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Kmetty János: Séta a folyóparton, (Nagybánya) 1930 körül
16

Kmetty János (1889-1975)

Séta a folyóparton, (Nagybánya) 1930 körül

Olaj, vászon, 67 x 76 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty