8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Fehér László (1953-) Kokas Ignác, 1995
108

Fehér László (1953-)

Kokas Ignác, 1995

Olaj, vászon, 180 x 180 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1995. VII. 07.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft