26. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Kompozíció
202

Barcsay Jenő (1900-1988)

Kompozíció

Olaj, fa, 35x40 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Aukcionálva: -BÁV 74. aukció, 9. tétel Kiállítva: -Biennale di Venezia.Velence, 1964. katalógus: szám nélkül-Exposition de Peinture, Sculpture et Arts Graphiques Hongrois du XIXe et XXe siécle.Petit Palais, Párizs, 1966. Kiállítva és

36

Barcsay Jenő (1900-1988)

Fehér ház, 1961

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft