53. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció, 1921
57

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció, 1921

Olaj, karton, 36x29 cm
Jelezve balra lent: MT Hátoldalon felirat: Composition 1921 9. Mattis Teutsch
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Proveniencia:‣ egykor Dr. Erwin Wickert és fia,Ulrich Wickert gyűjteményében‣ majd Ulrich Frank-Planitz gyűjteményében

58

Lélekvirág, 1920

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
122

Tájkép, 1915

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft