5. aukció
Kassák Lajos (1887-1967) Kompozíció, 1959
148

Kassák Lajos (1887-1967)

Kompozíció, 1959

Olaj, vászon, 62x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kassák, jelezve hátul: Kassák Kompozíció 1959
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Kiállítva: Galerie Denise René – Párizs, 1960

13

Kassák Lajos (1887-1967)

Madarak

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
29

Kassák Lajos (1887-1967)

Csendélet kancsóval

Kikiáltási ár: 450 000 Ft