11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Konok Tamás (1930-2020) Kompozíció, 1976
10

Konok Tamás (1930-2020)

Kompozíció, 1976

Olaj, vászon, 97 x 130 cm
Jelezve jobbra lent: Konok 76.
Jelezve hátoldalon: Konok 76/5.
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 76/5
¦ egykor zürichi magángyűjteményben (Dr. Weiss)
¦ a művész hivatalos honlapján
¦ Peter Baum-Beke László-Steven A. Mansbach: Konok. Balassi Kiadó, Budapest, 2001, 101.(Kauzalitás címmel)

56

Konok Tamás (1930-2020)

Kompozíció, 1998

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft