12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Deim Pál Kompozíció kortárs
5

Deim Pál (1932-2016)

Kompozíció, 1988

Akvarell, ceruza, papír, 32 x 25 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P. 988
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft

2

Deim Pál (1932-2016)

Holdfény, 1988

Kikiáltási ár: 300 000 Ft