9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Balla Attila (1959) Kompozíció
27

Balla Attila (1959)

Kompozíció

Olaj, grafit, pigment, öntött karton, 190 x 150 cm
Jelezve balra lent: Balla
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft