12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Hencze Tamás kompozíció kortárs aukció
38

Hencze Tamás (1938-2018)

Kompozíció

Olaj, papír, 90 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze T
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

28

Hencze Tamás (1938-2018)

Izzás, 1975

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
34

Hencze Tamás (1938-2018)

Piros struktúra

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
91

Hencze Tamás (1938-2018)

Kör, 1970

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
112

Hencze Tamás (1938-2018)

Sötét tér, 1996

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft