12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Marosán Gyula kortárs
31

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció

Olaj, vászon, 23,5 x 30,5 cm
Jelezve balra lent: Marosán
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft