Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció (Alakok), 1919-1920 körül
33

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció (Alakok), 1919-1920 körül

Akvarell, papír, 29x32 cm
Jelezve jobbra lent: MT

Kiállítva: L’art en Hongrie. Kiáll. kat. Paris: Musée d’Art Moderne de la Ville de Paris, 1980., kat. sz. 53.

Reprodukálva: Bartha Miklós – László Károly: Magyar művészek és a Sturm. Budapest – Basel: Panderma Kft. – Edition Galerie von Bartha, 1998., o.n.

Proveniencia: László Károly gyűjteménye