Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kompozíció (Alakok), 1919-1920 körül
34

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kompozíció (Alakok), 1919-1920 körül

Akvarell, papír, 25x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT

ELADVA