61. aukció
Fajó János (1937-2018) Konstruktivista tér (A kör elmetszése), 1967
11

Fajó János (1937-2018)

Konstruktivista tér (A kör elmetszése), 1967

Olaj, vászon, 35x35 cm
Jelezve jobbra lent: Fajó J. Jelezve hátoldalon: 15. Fajó J. A kör elmetszése. 35x35 1967
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ korábban Vattay Elemér gyűjteményében

Kiállítva :

¦ Vattay Elemér / Fotók / Képzőművészeti gyűjtemény. Kassák Múzeum, Budapest, 1993. katalógus: képzőművészet gyűjtemény/6. 22.

Kiállítva és reprodukálva :

¦ Fajó János kiállítása. Fényes Adolf Terem, Budapest, 1968. február–március, katalógus: 15.