65. aukció (2020. december)
Lakner László (1936-) Konyhai csendélet, 1964
13

Lakner László (1936-)

Konyhai csendélet, 1964

Olaj, vászon, 40x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft