10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Lakner László (1936-) Könyvobjekt, 2001
36

Lakner László (1936-)

Könyvobjekt, 2001

Olaj, könyv, karton, 28,5 x 40 x 2,5 cm
Jelezve balra lent és hátoldalon: Lakner, 2001
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

58

Lakner László (1936-)

Könyvobjekt, 1989

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft