72. Tavaszi aukció
Krizsán János tájkép
16

Krizsán János (1866-1948)

Kora tavasz

Olaj, vászon, 72,5 x 82,5 cm
Jelezve balra lent: Krizsán János
Jelezve vakrámán: Krizsán János Kora tavasz Nagybánya
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

23

Krizsán János (1866-1948)

November, 1931

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
125

Krizsán János (1866-1948)

Nagybánya télen

Kikiáltási ár: 450 000 Ft