7. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Kora tavasz
113

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Kora tavasz

Olaj, vászon, 44x72 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei M.P.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

Reprodukálva: Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál 1990. 172. számú kép az oeuvre-katalógusban