49. aukció
Pechán József (1875-1922) Koradélután (Napsütés), 1908
101

Pechán József (1875-1922)

Koradélután (Napsütés), 1908

Olaj, vászon, 96x90 cm
Jelezve balra lent: Pechán József 1908
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA: •Bela Buranci–Bordás Győző: A két Pechán. Újvidék, Forum, 1982. 1. kép, valamint a címlapon •Bordás Győző: Fűzfasíp. Újvidék, Forum, 1992. (címlapon) •Bela Duranci – Bordás Győző: Pechán J