26. aukció
Pechán József (1875-1922) Koradélután (Napsütés), 1908
85

Pechán József (1875-1922)

Koradélután (Napsütés), 1908

Olaj, vászon, 95,5x90 cm
Jelezve balra lent: Pechán József ...8
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Reprodukálva: – Bela Buranci–Bordás Győző: A két Pechán. Újvidék, Forum, 1982. 1. kép, valamint a címlapon – Bordás Győző: Fűzfasíp. Újvidék, Forum, 1992. a címlapon