11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Vojnich Erzsébet (1953) Korlátok
36

Vojnich Erzsébet (1953)

Korlátok

Olaj, farost, 50 x 50 cm
Jelezve balra lent: Vojnich
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft