40. aukció
Aba-Novák Vilmos népéletkép
136

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Körmenet, 1927

Olaj, vászon, 85x98 cm
Jelezve jobbra lent: Aba-Novák 27
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva: -Aba-Novák Vilmos (1894-1941) emlékkiállítás. Nemzeti Szalon, Budapest, 1942. március, katalógus: 14. Kiállítva: -XVI. Velencei biennále, Velence, 1928.

65

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Városrészlet

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft