69. Tavaszi Aukció
Bene Géza (1900-1960) Kosárhordók, 1934
40

Bene Géza (1900-1960)

Kosárhordók, 1934

Akvarell, gouache, papír, 69 x 48 cm
Jelezve jobbra fent: Bene 934
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft