12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Keserü Ilona sírkőmotívum kortárs aukció
7

Keserü Ilona (1933-)

Közelítés emléke, 2000

Olaj, vászon, 60 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: KI
Jelezve vakrámán: KÖZELÍTÉS EMLÉKE, 2000, O.V. KESERÜ ILONA
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

69

Keserü Ilona (1933-)

Akkord F, 1976

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
107

Keserü Ilona (1933-)

Felszálló hangzat, 2014

Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft