14. aukció
Agricola Lídia (1914-1994) Krizantémok
132

Agricola Lídia (1914-1994)

Krizantémok

Olaj, farost, 70x61 cm
Jelezve jobbra lent: Agricola L.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft