18. aukció
Nagy Balogh János (1874-1919) Kubikus (Talicskát toló munkás), 1910 körül
204

Nagy Balogh János (1874-1919)

Kubikus (Talicskát toló munkás), 1910 körül

Olaj, vászon, 31x38 cm
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft