49. aukció
Nagy Balogh János (1874-1919) Kubikus (Talicskát toló munkás, Földmunkás), 1910 körül
151

Nagy Balogh János (1874-1919)

Kubikus (Talicskát toló munkás, Földmunkás), 1910 körül

Olaj, vászon, 31x38 cm
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •Bedő Rudolf (1948), •Várkonyi Zoltán (1972), •majd Szemere Vera KIÁLLÍTVA: •A magyar valóság. Fővárosi Képtár, Budapest, 1948. április, ka talógus: 282. •Nagy Balogh János emlékkiállítása.