42. Aukció
Miklós Gusztáv (1888-1967) Kubista portré, 1913-1914
93

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Kubista portré, 1913-1914

Olaj, vászon, 61x46,5 cm
Jelezve balra lent: G. Miklós 1913-14
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft