Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
A. Tóth Sándor (1904-1980) Kubista táj (Párizs), 1930
71

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Kubista táj (Párizs), 1930

Olaj, vászon, 51,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: A. Tóth