49. aukció
Koszta József (1861-1949) Kukoricatörés, 1915 körül
199

Koszta József (1861-1949)

Kukoricatörés, 1915 körül

Olaj, vászon, 82x74 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft