67. Aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Különös szoba, 1905 körül
41

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Különös szoba, 1905 körül

Olaj, karton, 39 x 33 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy Gulácsy Hátoldalon felirat: ”Különös szoba” olajfestm. Gulácsy Lajos VIII., Rigó u. 14.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

¦ Márffy Ödön és Gulácsy Lajos kiállítása, Budapest, ”Uránia” Műkereskedés,

1907. március 27. – április 17. (kat. 40. Különös szoba, olajf. 100 Korona)

49

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Múzsa

Kikiáltási ár: 380 000 Ft