42. Aukció
Luchian, Ștefan (1868-1916) Kunyhó a domboldalon
20

Luchian, Ștefan (1868-1916)

Kunyhó a domboldalon

Olaj, fa, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Luchian
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft