47. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Kútnál (Rodosz), 1933 körül
75

Batthyány Gyula (1887-1959)

Kútnál (Rodosz), 1933 körül

Olaj, vászon, 100,5x81 cm
Jelezve balra fent: Batthyány
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva: -Batthyány Gyula Gróf, Csabai Rott Margit, Fáy Lóránt, Feiks Je nő, Kun Sándor festőművészek és Bernsttorf May szobrászművész kiállítása. Ernst Múzeum, 1937. február, katalógus: 12. Reprodukálva: -Molno