11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Várady Róbert (1950) Labirintus I. 1994
45

Várady Róbert (1950)

Labirintus I., 1994

Olaj, trinát, gritt, papír, hungarocell, vászon, 170 x 170 cm
Jelezve balra lent: Várady R. '94
Jelezve hátoldalon: Várady Róbert: Labirintus (1994) olaj, trinát, gritt, papír, hungarocell, vászon 170 x 170 cm
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Bordács Andrea: Várady Róbert. Műcsarnok, 2008, o.n.
¦ a művész honlapján
Kiállítva és Reprodukálva:
¦ Várady Róbert. Körmendi Galéria, Budapest, 1996, kat. sz. n.