Időzített online grafikai aukció
Gross-Bettelheim Jolán
4

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Labour-Capital

Rézkarc, papír, 20,5 x 17,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gross-Bettelheim
Jelezve balra lent: Labour-Capital
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 400 000 Ft