28. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Lac d' Amour, 1905 vagy 1906
92

Márffy Ödön (1878-1959)

Lac d' Amour, 1905 vagy 1906

Olaj, karton, 47x61 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-I. Győri kiállítás, 1906, 165. tétel-II. Fiumei kiállítás, 1906 vagy 1907, 195. tétel-Nemzeti Szalon 30. kiállítása, Nyitra, 1907, 148. tétel-Márffy Ödön és Gulácsy Lajos kiállítása.Uránia, Budapest, 1907. március 27

114

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcscsendélet

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft