9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Klimó Károly (1936-) Lángok a szabadban, 2008
26

Klimó Károly (1936-)

Lángok a szabadban, 2008

Olaj, papír, 53 x 75 cm
Jelezve balra lent: Klimó K. 2008
Jelezve hátoldalon: Klimó Károly 2008 Lángok a szabadban
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

114

Klimó Károly (1936-)

A tűz virága, 2009

Kikiáltási ár: 550 000 Ft