68. Aukció
B. Wellisch Margit (1892-?) Lány mandolinnal (Nő gitárral), 1930 körül
122

B. Wellisch Margit (1892-?)

Lány mandolinnal (Nő gitárral), 1930 körül

Olaj, vászon, 90 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: B. Wellisch M
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft