27. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Lány virágzó vadrózsabokorral (Csipkerózsa), 1910-1911 körül
201

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Lány virágzó vadrózsabokorral (Csipkerózsa), 1910-1911 körül

Olaj, karton, 46x34 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-Sas Ede tulajdonában-a Sas(s)-Markos család tulajdonában[Dr. Markos György révén]KIÁLLÍTVA:-Gulácsy Lajos emlékkiállítás,Székesfehérvár, István Király Múzeum, 1966. május 8. – június 26. [Hópelyhes nő címen]