54. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Látkép templommal, 1930 körül
135

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Látkép templommal, 1930 körül

Olaj, vászon, 81x65 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:‣ Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) kiállítás.Blitz Galéria, Budapest, 1998. április 9. – május 10. katalógus: 26. (tévesen Nagybánya címen)