54. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Látomás, 1944
166

Ámos Imre (1907-1944)

Látomás, 1944

Tus, akvarell, papír,, 20x17,5 cm
Jelezve balra lent: Ámos I. 1944
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft