67. Aukció
Schubert Ernő (1903-1960) Leány napraforgóval, 1928-1932
81

Schubert Ernő (1903-1960)

Leány napraforgóval, 1928-1932

Olaj, vászon, 61,3 x 60,5 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

¦ Tamas Galeria, 1932

Kiállítva és reprodukálva:
¦ Emlékezés Schubert Ernőre (1903-1960).
Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1978 (címlapon és 8. tétel)